144. árverés - 433. tétel
Korabinszky, (János Mátyás) Joh(annes) Matth(ias)
Atlas Regni Hungariae portatilis. Neue und vollständige Darstellung des Königreichs Ungarn auf LX Tafeln im Taschenformat. Ein geographisches Noth- und Hűlfsbűchlein fűrs gemeine Leben von ~.
(Wien, 1805. Schaumburg) |
LXt. (Berken János és Czetter Sámuel rézmetszetei, köztük 56 térkép) |
Sérült gerincű, kopottas, korabeli papírkötésben. Belül -- kis foltoktól eltekintve -- jó példány. |
Szántai: 318. old. |