144. árverés - 447. tétel
Utas Zsigmond
Hevesmegyei irók és irónők arczképes almanachja. Szerkeszti s kiadja: ~.
Gyöngyös, 1901. Sima D. ny. |
164+(20)p. Szövegközti fényképekkel. Dedikált példány. |
Kopottas gerincű, korabeli vászonkötésben. |
Szüry: 4797. |