144. árverés - 457. tétel
Rácz Kovách Margot
A Turin-Páris-londoni út 1889 julius 2-26.
H.n, (1890.) ny.n. |
269p.+1 kihajt. térk. |
A szerző kézírását és rajzait tartalmazó útleírását kőnyomatos sokszorosítással adta ki barátai számára. |
Enyhén viseltes, kiadói félvászon-kötésben. A térkép a hajtogatás mentén sérült. |