144. árverés - 466. tétel
Belházy Jenő, bölcsházai — Szécsi Zsigmond — Illés Nándor
A vadászati ismeretek kézikönyve. I-III. kötet [négy kötetben].
Bp., 1892-1895. Grill K. |
(12)+476+(3)p.+31t.+2 mell. (kihajt.); (12)+286+(1)p.+24t.; VIII+448+X+310p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Festett lapszélekkel. A kötetek gerincén apró szakadásokkal. |