144. árverés - 468. tétel
Divald Adolf — Vágner Károly
Segédtáblák erdőszök és erdőbirtokosok, jószágigazgatók, gazdatisztek, mérnökök, építészek, fakereskedők és mindazok számára, kik a természettudományok gyakorlati alkalmazásával foglalkoznak. Összeállították és kiadják: ~.
Selmecz (Eszék), 1864. (Lehmann Károly és társa ny.) |
(8)+140+(2)p. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |