144. árverés - 473. tétel
József főherceg
Erdei magány és egyéb vadásztörténetek
Bp., (1913.) Athenaeum. |
1t.+243+(1)p.+12t. |
Pótolt gerincű, enyhén kopottas, aranyozott, kiadói bőrkötésben. Az elülső kötéstáblán ablakos kivágás, benne a szerző fényképével. A leveleken és táblákon halvány foltokkal. |