144. árverés - 50. tétel
Schams, Franz
Vollständige Beschreibung der königl. freyen Haupt Stadt Ofen in Ungern. Mit 3. Ansichten.
Ofen, 1822. Königl. Univ. Buchdruckerei. |
1t. (metszett díszcímlap, Falka Sámuel munkája)+66+VI+672+(6)p.+3t. (2 kőnyomat, 1 rézmetszet, utóbbi Lehnhardt munkája) |
Kopottas gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Restaurált példány, az egyik tábla javítva. |