144. árverés - 79. tétel
(Kún Béla, kókai)
Alkotmányos titkok. Második bővitett kiadás.
Bp., 1883. Athenaeum. |
194+(1)p. |
Hozzákötve: Az orosz invázió veszélye Bp., 1883. Athenaeum. VII+191+(1)p. Hozzákötve: A bécsi kapituláczió. Irta az "Alkotmányos titkok", az "Orosz invázió veszélye", a "Közjogi alap bukása" stb. szerzője. Bp., 1888. Athenaeum. (4)+197p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |