144. árverés - 87. tétel
(Engel János Keresztély)
Geschichte des Ungrischen Reichs und seiner Nebenländer. Zweyter Theil.
Halle, 1798. Johann Jacob Gebauer. |
1t.+(4)+X+607+(1)p. |
A mű öt kötetben teljes. |
Kopottas, aranyozott korabeli bőrkötésben. Az első kötéstábla közepén aranyozott címerrel. |