145. árverés - 35. tétel
Alpár Ignácz
Az Ezredéves Országos Kiállitás Történelmi Főcsoport Épületei. Tervezte ~.
(Bp., 1896. Klösz György.) |
(2)p.+24t. |
A mappa a címlap mellett 24, Klösz György műhelyében készült, nagyméretű (255 x 195 [485 x 345] mm) fényképet tartalmaz. |
Aranyozott, kiadói bőrmappában. Kis kopásoktól eltekintve szép, belül tiszta példány |