146. árverés - 108. tétel
Kolozsvártt, 1866. ev. ref. főtanoda betűivel -- Gámán János ny. |
25+28+23+33p. |
Hozzákötve:
Az 1865. november 19. Kolozsváratt egybegyült erdélyi országgyülés gyorsirói naplója. Az országgyülési gyorsirói kar közreműködésével szerkeszti Hajnik Károly.
Kolozsváratt, 1865. Róm. Kath. Lyceumi ny. 95p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. A címlap sérült (szöveghiány nincs). |