146. árverés - 110. tétel
Gyarmathy Zsigáné
Erdélyország — Tündérország. Mesék, igazak, apróknak, serdülteknek.
Bp., 1900. Athenaeum. |
(8)+92+(3)p. Szövegközti fényképekkel és rajzokkal. |
Az egyik történet a kis Boncza Bertáról szól, a kislány képével illusztrálva. |
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben. |