146. árverés - 122. tétel
Szádeczky K. Lajos, dr.
A székely puccs 1877-ben. Székely légió szervezése az orosz-török háborúban
Budapest, 1920. Termimus. |
151+(2)p. Ugron Gábor országgyűlési képviselőnek dedikált példány. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |