146. árverés - 127. tétel
Bánffy Miklós
A fali irás első szava: Megszámláltattál.. I-II. kötet.
(Kolozsvár), 1934. ESzC. |
370+(1)p.; 356+(5)p. Számozott (79./?), előfizetői példány. (Erdélyi történet. I-II.) |
Hozzá:
A fali írás második szava: És hijjával találtattál... I-II. kötet.
(Kolozsvár), 1936. ESzC. 295+VIp.; 316+VIp. Számozott (96./?), előfizetői példány. (Erdélyi történet. III-IV.)
Hozzá:
A fali írás harmadik szava: Darabokra szaggattatol
(Kolozsvár), 1940. ESzC. 341+(5)p. Számozott (272./?), előfizetői példány. (Erdélyi történet. V.) |
Kopott aranyozású, kiadói félpergamen-kötésben. A harmadik darab gerince restaurált. |