146. árverés - 148. tétel
Károlyi Árpád, dr.
Németujvári Gróf Batthyány Lajos első magyar miniszterelnök főbenjáró pöre. Írta, az iratokat összegyüjtötte és szerkesztette ~. I-II. kötet.
Bp., 1932. Magyar Történelmi Társulat. |
XII+(4)+658p.; (8)+691p. (Magyarország újabbkori történetének forrásai. Hivatalos iratok és levelek.) |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szép példány. |
Poss.: Dr. Ravasz László református püspök könyvjegyével és autográf tulajdonosi bejegyzésével. |