146. árverés - 152. tétel
Nagy-Szeben bevétele 1849. márczius 11-én. Bem-Petőfi körkép. Festette: Styka Jan, Vágó Pál és Spányi Béla.
(Bp., 1898. Werbőczy Könyvnyomda Rt.) |
15+(1)p.+12t. (hártyapapírral védve) |
Kopott aranyozású, kiadói papírborítóban. |