146. árverés - 156. tétel
Pap Dénes
Okmánytár Magyarország függetlenségi harczának történetéhez. 1848-1849. Közli ~. I-II. kötet.
Pest, 1868-1869. Heckenast. |
(4)+424p.; (4)+464p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. |