146. árverés - 175. tétel
Fleury, (Claude) Klaudius
~ apáturnak historiás katekizmussa, mely az ó, és uj testamentom történetit, és a' keresztény tudományt summásan elöl adja. Magyar nyelvre fordította Hegyi Jósef.
Szeged, 1820. Grünn Orbán ny. |
LXVII+(2)+70-158p. |
XX. századi vászonkötésben. |