146. árverés - 200. tétel
Gönczy Pál
Pestmegye és tájéka viránya. Vezérfonal az e megyében vadon termő növények könnyű és biztos meghatározására. A tanuló ifjuság és a füvészet kedvelők számára irta ~.
Pest, 1864. Ráth Mór. |
CXXXIII+370+(1)p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Több levél alsó sarka sérült, két helyen kis szöveghiánnyal. |