146. árverés - 211. tétel
Henszlmann Imre, dr.
Magyarország csúcs-íves stylü műemlékei. Győr, Soprony, Pozsony, Sz.-György, Bazin, Modor és Nagy-Szombat. II. kötet.
Bp., 1880. Magyar Királyi Egyetemi Ny. |
(4)+221+(2)p.+4t. Szövegközti illusztrációkkal. |
A mű teljes, a következő tétel folytatása. |
Modern vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve. |