146. árverés - 212. tétel
Henszlmann Imre, dr.
Magyarország ó-keresztény, román és átmenet stylü mű-emlékeinek rövid ismertetése
Bp., 1876. Egyetemi. |
1t.+(6)+177+(2)p.+4t.+1 kihajt. mell.+1 kihajt. térk. Szövegközti illusztrációkkal. |
Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. |