146. árverés - 222. tétel
Kis Élczlap. Humort és művészetet szolgáló színesen illusztrált hetilap. 1903. 1-14. szám [egybekötve].
Bp., 1903. ("Pátria" ny.) |
Az erotikus, gazdagon illusztrált vicclap felelős szerkesztője J. Viraág (Jaskula) Béla volt. Az első szám "Uj Kis Élczlap" címmel jelent meg a belügyminiszter terjesztést tiltó rendelete miatt. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. |
Lakatos: 1206. |