146. árverés - 260. tétel
Frigyes Lajos
A zsidók természetrajza. Embertani, kórtani, psychologiai és ethikai vázlat. Függelékben: A zsidóság főbb statisztikai adataival és 22 műmelléklettel.
(Bp.), 1920. Zsidó Szemle. |
118+(2)p. |
Hozzákötve:
A Talmud könyvei. Baba Kamma. — Baba Mecia. — Baba Bathra. — Aboda Zara. (Bp.), é.n. "Garai" ny. 63+(1)p.
Hozzákötve:
A Talmud könyvei. Makkoth — Aboth. (Bp.), é.n. "Garai" ny. 56p. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Egy helyen ragasztócsíkkal megerősítve. |