146. árverés - 326. tétel
Kiss József
Lied von der Nähmaschine. Aus dem Ungarischen des ~ von Ladislaus Neugebauer.
Leipzig, 1884. Otto Wigand. |
75+(1)p. Egészoldalas táblákkal. A fordító által dedikált, a szerző által aláírt példány. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |