146. árverés - 330. tétel
Löwy Árpád (Dr. Réthy László)
Magyar ethnographia. Szerkesztette: ~. Illusztrálta: Farkas Pinkász. I. kötet. Képek szöveg nélkül.
Gyoma, 1910. Kner Izidor ny. |
(2)p.+24 színes t. Példányunkból hiányzik a Kner Izidor előszavát tartalmazó levél. |
Számozott (57./?) Kner-magánkiadás. Egy szövegkötet is tartozna hozzá. |
Rajzos, kiadói félvászon-mappában. |
Lévay -- Haiman: 1.200. |