146. árverés - 339. tétel
Kubinyi, (Viktor) Victor von
The king of Rome. A biography by ~.
New York, 1907. The Knickerhocker Press. |
(2)+XIV+(2)+116p.+14t. |
A szerző a South River-i (New Jersey) Szent István templom plébánosa volt. Az első levélen Dr. Kohl Medárd címzetes püspöknek szóló dedikációval. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Felül aranymetszéssel díszítve. |