146. árverés - 342. tétel
Bajcsy-Zsilinszky Endre, vitéz
Nemzeti radikálizmus
Bp., é.n. Stádium. |
173p. Ostor Győzőnek dedikált példány. |
A címzett a szerző által szerkesztett Szabadság munkatársa volt. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva. |