146. árverés - 361. tétel
Móricz Zsigmond
Esőleső társaság. Kisregények, elbeszélések.
Bp, 1931. Athenaeum.. |
242+(2)p. Első kiadás. |
A címlapon ajánlással: "Vándor Margitnak a Sári bíró Kedves Mancijáért kézcsókkal Móricz 1930. XII. 6." A Sári bírót 1930-ban a Kamaraszínházban játszották. |
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |