146. árverés - 37. tétel
Berzsenyi Dániel
~ összes művei. Költelem 's folyóbeszéd. Közrebocsátá meghagyása szerint Döbrentei Gábor. Harmad kiadás kéziratban maradott még nem ismertekkel.
Budán, 1842. Magy. Kir. Egyetem. |
(4)+XXVI+(2)+300p. Szövegközti fametszetű vignettákkal gazdagon illusztrálva. |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |
Szüry: 566. |