146. árverés - 409. tétel
Mikszáth Kálmán
Beszterce ostroma. (Egy különc ember története.)
Bp., 1896. Légrády. |
(4)+297p. Első kiadás. Az illusztrációkat Mühlbeck Károly készítette. |
Kiadói, díszesen aranyozott félbőr-kötésben, festett kaucsuk táblákkal. A pergamen kissé vetemedett, a gerinc felső részén apró sérüléssel. |
Szüry: 3206. |