146. árverés - 41. tétel
Apponyi Albert, dr. gróf
Ötven év. Ifjukorom — huszonöt év az ellenzékben.
Bp., 1922. Pantheon. |
257+(6)p. Számozott (444./500), aláírt példány. |
Enyhén kopottas gerincű, kiadói bőrkötésben. A gerinc felső peremén kis sérüléssel. |