146. árverés - 410. tétel
Mikszáth Kálmán
Uj Zrinyiász. Társadalmi és politikai szatirikus rajz.
Bp., (1898.) Légrády. |
(4)+260+(1)p. Első kiadás. |
Restaurált, aranyozott, kiadói bőrkötésben. Az elülső kötéstáblán dombornyomású címerrel. Aranymetszéssel díszítve. |
Szüry: 3266. |