146. árverés - 418. tétel
Nagy Géza
A magyar viseletek története. Rajzolta és festette Nemes Mihály. Szövegét irta ~.
Bp., 1900. Franklin. |
1t. (színes díszcímlap)+XXXIXt. (színes)+71t.+XLVII+240+(1)p. |
Enyhén kopottas, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |