146. árverés - 457. tétel
Respublica et status regni Hungariae
(Leyden), 1634. Ex officina Elzeviriana. |
330+(1)p. Lapszámozáson belül rézmetszetű díszcímlappal. |
Kopottas, XVIII. századi bőrkötésben. A gerincen kis sérüléssel. |
Apponyi: 828.; RMK III 6190., 7593. |