146. árverés - 46. tétel
Herczeg Ferenc
Sziriusz. Hincz Gyula rajzaival.
Bp., (1943.) Uj Idők. |
76+(3)p.+6t. Számozott (44./1000), a szerző és az illusztrátor által aláírt példány. |
Aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben. A gerinc felső peremén kis sérüléssel. |