146. árverés - 47. tétel
Herczeg Ferenc
Tűz a pusztában. Szalay Lajos rajzaival.
Bp, (1943) Uj Idők Irodalmi Intézet.. |
100+(3)p.+12t. Számozott (9./1000), a szerző és az illusztrátor által aláírt példány. |
Aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. |