146. árverés - 472. tétel
Szalay Raphael
Dissertatio complectens theoriam lucis refractae in superficiebus et lentibus conscripta a ~... anno MDCCLXXX
Vacii, (1780.) Typis Franc. Ignat. Ambro. |
(54)p.+2 kihajt. t. (rézmetszet) |
Hozzákötve:
Materia anni II philosophiae quam in Collegio Regio Theresiano Vaciensi publico tentamini exposuit... Franciscus Schröter de Szanda A. MDCCLXXX. mens. Augusto ex praelectionibus —... Vacii, (1780.) Typis Franc. Ignat. Ambro. (30)p.
A fénytörést vizsgáló tanulmány és a hozzákötött filozófiai tézisek szerzője a váci piarista gimnázium fizika professzora volt. |
Korabeli, aranyozott, enyhén sérült gerincű bőrkötésben. |