(Békéscsaba), 1916. Tevan. |
72+ (2)p. Számozott (222./250) példány. (A Tevan kiadó amatőr sorozatának harmadik darabja.) |
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, eredeti papírtokban. Kékes színű papírra nyomott, körülvágatlan példány, felül aranyozott lapszélekkel. |