146. árverés - 513. tétel
Törvénytudományi műszótár. Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Második, tetemesen bővített, kiadás.
Pesten, 1847. Eggenberger J. és Fia. |
IX+(2)+488p. |
A mű először 1843-ban jelent meg. |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: A címlapon dr. Ballagi Mór gyűjteményi bélyegzőjével. |