146. árverés - 525. tétel
Bársony István
A róna és az erdő. Állatjellemek, hangulatok, vadász-emlékek és arczképek gyüjteménye. Képekkel díszítette: Olgyay Ferencz.
Bp., 1902. Pallas. |
293p.+11t. (színes, 1 felragasztott kép) |
Gottermayer Nándor műhelyében készült, festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |