146. árverés - 526. tétel
Chernel István, chernelházi
Magyarország madarai különös tekintettel gazdasági jelentőségökre. Irta: ~. Képekkel ellátta: Nécsey István. Intézte: Herman Ottó. I-II/1-2. könyv [három kötetben].
Bp., 1899. (Franklin ny) |
XXIV+187p.+XIt. (1 színes); XIX+416p.+5t.+Xt. (színes); (3)+417-830p.+XI-XLt. (színes) Szövegközti képekkel. (A földmivelésügyi magyar kir. minister kiadványai.) |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. Az első kötet gerincén kis sérüléssel. Két levele szakadt. |