146. árverés - 55. tétel
Lehel Ferenc
Ecce criticus. Kritikakritika.
Bp., 1924. (Thália Műintézet Rt. ny.) |
63+(1)p.+4t. (az egyik lapszámozáson belül) Számozott (XIV./100), dedikált példány. |
Kopott aranyozású, kiadói félbőr-kötésben. A gerincen sérülésekkel. |