146. árverés - 61. tétel
Petőfi Sándor
János vitéz. Petőfi Sándor születésének századik évfordulójára kiadta az Amicus kiadóvállalat.
Bp., 1922. Amicus. |
121p.+1t. (az első kiadás borítójának hasonmása) Számozott (XV./?) példány. |
200 példányban készült, ebből az 51-100-ig számozottak kaptak félbőr-kötést. Római számozással feltehetően a 20 luxusdarabot látták el, így a szám itt indokolatlanul szerepel (talán utólag került bele). |
Kopottas gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Részben felvágatlan példány. |