146. árverés - 67. tétel
Zweig, Stephan
Jeremiás. Drámai költemény kilenc képben. Vér Andor forditása.
(Bp.), 1933. (Neufeld Zoltán ny.) |
159p. Számozott (72./100), a szerző és a fordító által aláírt példány. |
Javított gerincű, kopottas, kiadói vászonkötésben. |