146. árverés - 73. tétel
Bosányi Béla, dr.
Szt. Lukácsfürdő-Buda. Téli és nyári gyógyhely. Meleg és langyos kénes források. Orvosok és betegek használatára összeállitotta ~.
Bp., (1902. Révai és Salamon ny.) |
(4)+III+(1)+147p.+16t. (ebből 5 hártyapapírral védett, színes chromolithographia) |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. A peremeken a vászon kicsit foszladozik. |