146. árverés - 84. tétel
Karácsonyi János, dr.
A magyar nemzetségek a XIV. század közepéig. I-III/1. kötet [egybekötve].
Bp., 1900-1901. MTA. |
(2)+X+464p.+4 kihajt. mell.; (4)+500p.+5 kihajt. mell.+(2)+254+(1)p.+2 kihajt. mell. |
A mű folytatásaként (III/2.) jelent meg Csoma József "Magyar nemzetségi címerek" című munkája, ez itt hiányzik. |
Javított gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |