146. árverés - 90. tétel
Domby Márton
Csokonay V. Mihály élete 'S Némely még eddig ki nem adott munkái. ~ által.
Pesten, 1817. Trattner János Tamás betűivel. |
VIII+125 [recte 143]p. |
Kopottas, enyhén sérült gerincű, korabeli papírborítóban. A címlap és több levél foltos. |
Szüry: 989. |