Érdekel
Részletes kereső
Magyar
English
Rólunk
Kapcsolat
Könyvek
Aukciók
Vásárlás
Linkek
Facebook
bookline.hu
Magyar Antikváriusok Egyesülete
axioart.com
ILAB
GyIK
[Korábbi aukciók]
147. árverés
Tétel [1]
Bibliofil kiadványok [2-5]
Budapest régi látképeken [6-9]
Tételek [10-11]
Erdély [12-13]
1848-1849 [14-21]
Fénykép, fényképészet [22-23]
Fotóművészet [24-28]
Tételek [29-30]
Hungarica [31-40]
Tételek [41-46]
Kézirat [47-64]
Tétel [65]
Különleges ajánlások [66-77]
Magyar avantgárd [78-84]
Magyar politikai plakátok [85-93]
Magyarország képekben [94-96]
Tételek [97-98]
Metszet, látkép [99-103]
Mezőgazdaság [104-105]
Tétel [106]
Művészi könyvkötések [107-111]
Oklevél [112-125]
Tétel [126]
Orvostörténet [127-130]
Tételek [131-140]
Ponyvakiadások [141-142]
Tételek [143-145]
II. Rákóczi Ferenc és kora [146-148]
Reformáció [149-158]
Régi Magyar Könyvtár [159-163]
Tételek [164-165]
Széchenyi István gróf és kora [166-169]
Szőlészet, borászat [170-171]
Tétel [172]
Térkép, atlasz [173-182]
XVI. századi nyomtatványok [183-188]
Utazás [189-192]
Tétel [193]
Vadászat [194-195]
Tételek [196-199]
147. árverés - 1848-1849 14-21
14. tétel
Kossuth Lajos (1802-1894) politikus, a Honvédelmi Bizottmány elnökének autográf levele Beöthy Ödönnek, Erdély teljhatalmú országos biztosának.
Részletek >>
15. tétel
Mesterházy István (1811-1854) honvédezredes emlékirata és 1848-49-es irathagyatéka.
Részletek >>
16. tétel
Munkások Ujsága. 1-13. szám [egybekötve].
Bp., 1848. (Egyetemi ny.)
Részletek >>
17. tétel
A' nemzeti képviselőház 1848-ki october 8-kán tartott ülésének 555. sz. alatti határozata.
Részletek >>
18. tétel
Petőfi (Sándor)
Nemzeti dal ~től. Zenére 's énekre szerzé Kálózdi János.
Pest, 1848. Vahot Imre.
Részletek >>
19. tétel
Petőfi Sándor
A királyokhoz.
(Pest, 1848.) Landerer és Heckenast ny.
Részletek >>
20. tétel
Petőfi Sándor im Namen des Gleichheitsclubbs. Ein Manifest an die Bewohner Ungarns.
(Pest, 1848.) Rudolf Eisenfels ny.
Részletek >>
21. tétel
Szemere Bertalan (1812-1869) belügyminiszter saját kezűleg aláírt, hivatalos levele Csernovics Péter temesi főispánnak, délvidéki kormánybiztosnak címezve.
Részletek >>