147. árverés - 1. tétel
Bessenyei György
Buda trágédiája öt játékban. ~ által.
Posonyban, 1773. Landerer Mihály ny. |
152p. Első kiadás. |
A mű Attila és Buda tragédiája címmel jelent meg másodszor, 1787-ben. A szerző szinte minden munkájához hasonlóan nagyon ritka. |
XIX. századi félvászon-kötésben. |
Szüry: 575.; Borda: 5459. |