147. árverés - 105. tétel
Tóthfalusi Miklós
A magyar gazda mint kertész. Őszinte utmutatás, mint kell gyümölcs-, konyha- és virágos kertben a szokásszerű kezelgetés helyett okszerüleg forgolódni. Természettudományi okfürkészetekkel és 72 aczélmetszetű ábrával világositva ~ által.
Pesten, 1847. Emich Gusztáv. |
(4)+VI+(2)+271+XV+(1)+(2)+VIII+9-132+(2)+(8)+122+(2)p.+IV kihajt. t. |
Kiadói colligatum, mindhárom rész önálló címlappal bír:
II. Konyhakertész. Őszinte utmutatás főleg azon tisztelt magyar nők számára kik a konyhakertészettel okszerüen foglalkozni ohajtanak.
III. Virágkedvelő. Szerény kalauz a virágok nagy mezejére... |
Kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Borda: 7574. |